גכיגכעגכעגכ

דקים

בניית דקים בשרון ובמרכז

מתמחים בבניית דקים

דק עץ איכותי ומעוצב, במרפסת או בגינה ישדרג לכם את החיים!

אנו מתמחים בבניית דקים מעוצבים, מעץ איכותי, בהתאמה אישית לבית שלכם. לחברתנו ניסיון רב שנים בתחום ולקוחות מרוצים רבים.

פנו אלינו ואיש המקצוע שלנו יגיע עד אליכם, יעריך את המקום המבוקש, יקשיב לבקשותיכם ולצרכיכם, יעניק ייעוץ מקצועי, ויתן הצעת מחיר משתלמת במיוחד, המתאימה בדיוק עבורכם.

מחירים מיוחדים על כל סוגי הדקים – כל השנה – מחיר ללא תחרות לבניית דקים מעץ איפאה, עץ אורן, אירוקו ודקים סינטטיים.

האם ניתן להשתמש בדק סינטטי סביב בריכות ואזורים רטובים אחרים?

אמנם הכל תלוי במותג, אך רוב הלוחות הסינטטיים המורכבים בטוחים לשימוש בסביבת מים. זה לא אומר שהם לא יכולים להיות שקועים בגלל סיבות אחרות, אולם יש לקחת בחשבון גם מתיחה שלהם לאורך זמן.

 

מחירים מיוחדים על כל סוגי הדקים – כל השנה – מחיר ללא תחרות לבניית דקים מעץ איפאה, עץ אורן, אירוקו ודקים סינטטיים.

לשאלות או הצעת מחיר - מלאו את הטופס

יתרונות של דק סינטטי

    • עמיד לאורך שנים ארוכות
  • בטוח להתקנה בסביבת בריכות ומים
  • תורם לצמצום כריתת העצים
    • עשוי מחומרים ממוחזרים או סינטטיים 
  • מיועד למטרות בנייה רבות ומגוונות
  • ניתן גם להרכבה עצמית!

 

בניית דקים מעוצבים לגינה או למרפסת

דק סינטטי או עץ ממוחזר? או משהו אחר?

 ומה בכלל ההבדל? כמו כל רכישת בית גדולה, החומרים מהם עשוי הדק הסינטטי משתנים במראה, בעמידות ובעלות. התחילו את המחקר שלכם על ידי היכרות עם הסוג הסינטטי הפופולארי כיום. 

 

חידוש דק הוא לעתים החלטה לא כל כך פשוטה וזאת בגלל המבחר העצום הקיים בשוק. בעשור האחרון  דק סינטטי נהייה יותר ויותר פופולארי, יחד עם מגמות ירוקות נוספות הפועלות לצמצום כריתת העצים ושימוש בחומרים ממוחזרים בתחום הבנייה, אך עדיין נחשב למוצר מיוחד על ידי קמעונאים רבים. 

דק סינטטי מיוצר מקורות ולוחות העשויים מחומרים ממוחזרים או סינטטיים, כמו למשל חומרים דמויי עץ או עץ ממוחזר והוא משמש למטרות בנייה עבור בעלי בתים פרטיים וקבלנים וכן עבור בניית פרגולות, גדרות, מעקות, חיפוי, ריצוף ועוד. 

כמו כן, ייתכן שתרצו להשתמש בסוגים מסוימים של דק סינטטי או עצים ממוחזרים לחלקים מבניים של פרויקט, ואחרים עבור בניית משטחים ומעקות – מומלץ לראות בפועל את הסוגים המתאימים ביותר לכל מטרה. המשיכו לקרוא ולמדו על הטיפים הנפוצים ביותר לבחירת דק סינטטי, ממעקות ועד רצפות, כולל היתרונות והחסרונות מכל סוג.

האם ניתן לצבוע דק סינטטי?

לוחות הדק הסינטטיים מעוצבים כך, שאינם מיועדים לספיגת צבע וזו הסיבה שבחירת הצבע הנכון היא כה קריטית בהתחלה. עם זאת, ניתן לצבוע לוחות סינטטיים כאשר מלכתחילה הם הוקצעו ועוצבו לכך, אם כי זה לא תמיד אומר שזה רעיון טוב. כמו כן, ניתן למצוא דק סינטטי בשלל דוגמות וגוונים, כמו דק טיק, איפאה ואף דק סינטטי בצבע לבן.

האם דק סינטטי עמיד לאורך זמן?

זה תלוי ברובד המוצר ובאיכות שלו, אך 25 שנים הן בערך ממוצע טווח השנים בהן הדק הסינטטי עמיד. הדק הסינטטי עשוי שכבות ופעמים רבות עמידותו תלויה גם באופן הייצור של הלוחות.