תהליך התקנת דק

 

על מנת להתקין דק ברמה גבוהה ואיכותית, צריך לתכנן היטב את מיקום הנחת אריחי הדק, בחירת סוג העץ המתאים ביחס למיקום וכמובן לתכנן ולעבוד בהתאם לשלבי ביצוע התקנת דק כאשר כל חריגה ודילוג על השלבים השונים, תוביל לעבודה פחות איכותית אשר תשפיע על עמידות הדק וההנאה שלכם ממנו לטווח הרחוק. התקנת דק היא אחת הפעולות הנפוצות בעיקר בבתים פרטיים כאשר מעוניינים לשפר את נראות הגינה ולהפוך אותה ליוקרתית הרבה יותר ממה שהיא כיום. לאחר התקנת דק, ניתן לראות באופן מידי כיצד הגינה הופכת לייחודית ומרהיבה ומשפיעה בנראות, על העיצוב של הבית כולו שהרי הגינה, היא החלק המרכזי של כל נכס ועל כן, נעשות בה פעולות עיצוב וטיפוח רבות באופן תדיר.

שלבי תכנון וביצוע

על מנת להתקין דק ברמה גבוהה ומקצועית, דרושה תכנון מעמיק אשר מומלץ כי יעשה יחד עם אנשי מקצוע אשר להם ניסיון רב בהתקנת דקים ויידעו להכווין אתכם במיוחד בבחירת סוג הדק המומלץ שכן לכל מיקום ומטרה, יש את הדק המתאים כך שיש אריחי דק איפאה אשר מאוד עמידים לחשיפה לשמש ועוד מגוון סוגי דק מומלצים למיקומים שונים. בכל התקנת דק, ישנם שלבי ביצוע קבועים אשר חובה לעמוד בהם ורק כך תוכלו להבטיח התקנה מקצועית אשר תחזיק מעמד לטווח הארוך ואיכות הדק תשמור על עצמה לאורך שנים ותספק את התמורה הטובה ביותר עבורכם. יש לוודא כי לצורך התקנת הדק נעשה שימוש בציוד האיכותי ביותר כמו למשל ברגים לדק אשר להם תפקיד חשוב בחיזוק וקיבוע אריחי הדק ומניעת כל תזוזה שלהם.

מקצועיות לאורך כל תהליך ההתקנה

אחד הדברים החשובים ביותר בהתקנת דק, הוא לעבוד באופן מקצועי ולא חובבני. ניתן לרכוש באופן עצמאי אריחי דק ולבצע התקנה עצמית, אך במידה ואין לכם ניסיון, אתם עלולים לבצע עבודה לקויה אשר תפגע באיכות הדק ובמידה מסוימת עלולה גם להוביל לפגיעות פיזיות וזאת במידה ואריחי הדק לא מקובעים באופן מיטבי. חשוב כי התקנת דק תעשה בידי אנשי מקצוע אשר להם שנות ניסיון רבות בהתקנת דקים ויוכלו לבצע את תהליך ההתקנה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר אשר תבטיח ביטחון בעת השהייה על גבי הדק ותוסיף ערך רב לגינה ולבית כולו.

Our Projects