ליטוש וחידוש פרקט

 

תהליך ליטוש פרקטים, נועד על מנת לטפל בפגמים אשר נוצרו על גבי הפרקטים בין אם מדובר בשריטות, שפשופים, כתמים עיקשים ועוד פגמים אחרים שאין דרך אחרת להסירם מלבד ביצוע ליטוש פרקט אשר ללא ספק יוביל למצב של חידוש עץ באופן מושלם. עם השנים, הפרקט בבית או במשרד, עומד בעומסים רבים וסופג שריטות כתוצאה מרהיטים שנגררים עליו, סופג כתמים כתוצאה מחומרים שנשפכים עליו ועוד מגוון רחב של סיטואציות שהפרקט חשוף אליהם ופוגעים באיכותו ולמעשה אין מנוס מלבד ביצוע חידוש פרקט אשר יחזיר אליו את האיכות והברק בדיוק כפי שהיה ביום בו הוא הותקן לראשונה.

תהליך ליטוש פרקטים

תהליך ליטוש פרקט הינו תהליך מורכב אשר יש לעשותו באמצעות אנשי מקצוע אשר מקצועיים בתחום ליטוש פרקטים ויש להם את כל הידע המקצועי והכלים הדרושים לצורך חידוש פרקט ברמה הגבוהה ביותר ומבלי להזיק לפרקטים כתוצאה מעבודה לא איכותית. את תהליך הליטוש יש לבצע בשלבים על מנת להשיג את התוצאות האופטימליות ביותר. תחילה יש להתחיל בליטוש בצורה גסה באמצעות מכונות ליטוש מיוחדות אשר מותאמות לליטוש משטחי עץ ומונעות כל פגיעה באיכות העץ. הליטוש הראשוני והאגרסיבי יותר, יסיר לחלוטין את כל השריטות וסימני הכתמים שנמצאים על גבי הפרקט ולאחר מכן עוברים לביצוע ליטוש יותר עדין אשר למעשה יחליק את הפרקט לגובה אחיד. לאחר שמסיימים את ליטוש הפרקט, שואבים היטב את כל שאריות האבק שנוצרו כתוצאה מפעולת הליטוש ולבסוף מורחים שכבה דקה מאוד של שמן המותאם לפרקטים או שימוש בלכה שקופה וכך מחזירים לפרקט את הברק והזוהר ולמעשה מתקבל חידוש עץ ברמה הגבוהה ביותר.

חידוש וליטוש מדרגות מעץ

בתים רבים בעלי כמה מפלסים, משתמשים במדרגות מעץ לצורך מעבר בין מפלסים. מדובר במדרגות מודרניות המשדרות יוקרה ואשר החליפו את המדרגות משיש שהיו נהוגות בעבר. לאורך זמן, ניתן לראות כי מדרגות מעץ מאבדות מהאיכות והברק שלהם ולפיכך יש צורך בביצוע חידוש עץ באמצעות ליטוש יסודי וזאת על מנת להחזיר את היוקרה והזוהר לעץ אשר אבדו עם השנים כתוצאה מהדריכות הרבות על גבי מדרגות העץ ושחיקת החומר.

Our Projects