עיצוב הבית עם ברזל ועץ

 

פריטים עיצוביים מברזל, הפכו בשנים האחרונות לטרנד לוהט בעולם העיצובים אשר מוסיף ייחודיות עיצובית בכל מקום בו הם נמצאים. לרוב ניתן לראות בבתים ובמשרדים רהיטים מעץ בטכניקות עיצוב שונות, והכניסה של מוצרי ברזל אל תחום העיצוב, היא למעשה בשורה של ממש אשר משנה את כל תפיסת העיצוב שהיינו מורגלים אליה ומהווה נדבך עיצובי מרשים וחדשני אשר משפר מקצה לקצה את הפן העיצובי של החלל בו הם יוצבו.

שימוש במדפי ברזל לעיצוב חלל הבית

מדפי ברזל הינם פתרון אחסון מושלם בכל מקום בו הם נתלים. מדובר בפריט עיצובי אשר מצד אחד משפר את איכות החלל בו הוא נמצא ומצד שני, מספק מגוון אפשרויות אחסון במשקלים גבוהים ללא חשש לפגיעה באיכות המדף. מדובר במוצר מאוד חזק אשר יכול לעמוד בתנאי מעמסה גבוהים מבלי לאבד מאיכותו. מדפי ברזל משמשים פתרון איכותי ועיצובי לאחסון ספרים, פריטים דקורטיביים, כלי מטבח ועוד מגוון שימושים שונים אשר יקבלו משמעות עיצובית אחרת מאשר היו מונחים על מדפי עץ. מדפים מברזל ניתנים לעיצוב במגוון גדלים, צורות וצבעים כך שיתאימו לכל חלל בו נרצה לתלות אותם באופן הרמוני ולא אגרסיבי.

עיצוב הבית במדרגות מברזל ומעץ

אם בעבר מדרגות בבית היו עשויות משיש רגיל ופשוט אשר ניתן היה לבחור במגוון עיצובים וגדלים, בעשור האחרון ניתן לראות שינוי במגמה וכמעט ולא נעשה שימוש במדרגות משיש אלא יותר ויותר רואים שימוש במדרגות מעץ ואף במדרגות מברזל אשר מהוות עיצוב מרשים אשר הופך את הנכס ליוקרתי וייחודי ומעלה את ערכו בין אם מבחינה נדל"ן ובין אם מבחינת המבקרים בנכס. ניתן לעשות שילוב בין עץ לברזל כך שהמדרגות יהיו עשויות מברזל והמעקה יהיה עשוי מעץ. באופן כללי, השילוב בין עץ לברזל הוכיח את עצמו מבחינה עיצובית ומהווה שדרוג בעיצוב לכל חלל באופן מידי.

Our Projects