פרגולות ודקים

 

האקלים החם אשר שורר במדינת ישראל ברוב חודשי השנה, מוביל לכך שאנשים מחפשים פתרונות להתמודד עם החום הכבד אשר יאפשרו שהייה נעימה במרחב הפרטי בין אם זה בגינת הבית, מרפסת או כל חלל חיצוני אחר אשר משמש לשהייה לצורכי מנוחה, פנאי ושלווה. פרגולות ודקים הן השילוב המיטבי ביותר להתמודד עם בעיית האקלים החם בישראל ועדיין לשמור על עיצוב מרשים ויוקרתי וברוב המקרים אף משבחים את הנכס ומעלים את ערכו.

עיצוב יוקרתי וייחודי לכל גינה ומרפסת

השילוב בין פרגולות ודקים, הינו השילוב המנצח לכל גינה ומרפסת. מלבד היתרונות של הפרגולה אשר מעניקה הצללה מרשימה מפני קרני השמש ומחסה מעולה מפני הגשם, ישנם יתרונות נוספים אשר נוגעים לעיצוב ויוקרה. בכל מקום בו מרכיבים פרגולה ודק, באופן מידי המקום הופך להיות מרשים הרבה יותר ממה שהוא היה במקור. מדובר בתוספת עיצוב אשר מעניקה יוקרה וייחודיות ובעיקר שהייה נעימה, נוחה ובטוחה בגינה ובמרפסת אשר כמעט ולא ניתן היה לשהות בהם בימי הקיץ החמים ובימי החורף הגשומים.

קביעת מיקום מנצח לפרגולה

כאשר מעוניינים לבנות פרגולה, צריכה להיות מחשבה מקדימה לגבי מיקום הפרגולה אשר נוגעת הן לצרכים שלכם מהפרגולה והן למיקום השמש כן שהיא תספק את ההגנה המושלמת מפני קרני השמש הלוהטות. לכל אדם יש דרישה מסוימת מהפרגולה ועל כן התכנון הראשוני של הפרגולה הוא מאוד חשוב וקריטי להמשך.

 יש המעוניינים בפרגולה אשר תשמש לאירוח מרשים ועל כן יהיה צורך לבנות את הפרגולה כמה שיותר קרוב לחלל המטבח או ליציאה מהסלון וכך להפוך את האירוח לנוח ונגיש יותר לכולם. יש אנשים אשא יעדיפו שהפרגולה תהיה נפרדת מהמבנה ולא צמודה אליו, דרישה אשר מחייבת תכנון מקדים ובדיקת השטח על מנת לראות האם ניתן להקים בו פרגולה. חשוב מאוד לתכנן מראש מיקום של פרגולות ודקים ולמנוע מצב בו הם אינם מועילים עקב מיקום שגוי.

Our Projects