פרגולות עץ

אין ספק שלפרגולות מעץ יש קסם כפרי אטרקטיבי, אך ישנם נושאי חיים ותחזוקה אמיתיים המונעים מהן רכישה מושלמת. אם רוב הפרגולות יוצאות מעץ, עליך לדאוג להוציא חיים ארוכים יותר מהפרגולה שלך.

אם אתה קונה ערכה סטנדרטית או שפרגולה נבנית בהתאמה אישית עבור הנכס שלך, הפרגסולה שלך תהיה חתוכה לחלוטין ומוכנה לקדוח את החורים הדרושים. ערכת מכסה הפטיו מעץ כוללת את כל החומרה הדרושה, הוראות התקנה מפורטות עבור הקבלן והעץ שייחתך.

עץ מאוד תכליתי, מה שאומר שיש לך אפשרויות רבות מבחינת הסגנון והמראה של הפרגולה שלך. אתה יכול לשנות את ערכת הצבעים עם הצבע, אתה יכול לבחור מתוך מגוון סוגי עץ שונים, צבעים וגימורים, כמו גם גדלים שונים. בבחירת עץ לפרגסולה, מציין טרי כי ניתן להשתמש, להכתים או אפילו לשלב סוגים שונים של עץ.

עץ הוא חומר מצוין לעיצובים בודדים מכיוון שניתן לחתוך אותו כך שיתאים לכל דרישת גודל. עץ הוא גם תכליתי יותר מכיוון שאפשר לקנות עץ ולחתוך אותו לגודל ולבנייה הרצויים.

ארז אדום הוא אחד החומרים הטובים ביותר לפרגולות, אך המחיר מעט גבוה יותר מסוגי עץ אחרים כמו אורן, אלון וליבנה. אני רואה בעץ מטופל את הבחירה החסכונית והעמידה ביותר עבור סוג העץ בו אתה משתמש.

ארז הוא אחד העצים הנפוצים ביותר המשמשים בכל סוגי המבנים בחצר האחורית, כולל פרגולות, עצים, שיחים, שיחים, גדרות ומבנים חיצוניים אחרים. הוא מתאים גם למגוון רחב של יישומים כגון גינון וטיפול בנוף, טיפול במדשאות וטיפול בגינות. ליישומים מסחריים יש צרכים שעץ זה אינו יכול לענות עליהם, אך בעזרתם ניתן לבנות את עצות העץ עבור גנים קטנים או מתחמי מגורים.

רוב הפרגולות עשויות מעץ זה, כך שקל להתאים את הגודל והסגנון לצרכים שלך.

אם אתה מעוניין להוסיף פרגולת עץ או ויניל חדשה לחלל החיצוני שלך, נשמח לספק לך הערכה לכל גולה. אתה יכול להשתמש בכל סוג עץ שאתה אוהב, למרות שהוא זקוק ללחץ – כדי לעמוד במזג האוויר. למרות שוויניל נוטה להיות קצת יותר יקר מעץ שטופלו בלחץ, זה יכול להיות אפשרות סבירה מאוד. אם אתה בונה פרגולה בעצמך, יש סבירות גבוהה שהיא תהיה צבעונית או צבועה.

העלות המשוערת לעלויות אספקת עץ תלויה כמובן במקום מגוריכם, אך פרגולות עץ זולות יותר מבחינת חומרים, בעוד שלפרגולות אלומיניום מחיר גבוה בהרבה ממקבילות הוויניל שלהן.

אלומיניום מעולה ליצירת עיצובים פרגולים מודרניים שמתאימים יותר לשימוש עירוני, אך זו בחירה מצוינת ליצירת עיצובים מסורתיים יותר אך מודרניים יותר. אם אתה רוצה להוסיף אלמנטים דקורטיביים לפרגולה שלך, אתה יכול לעצב אותם באגוז או בובנה, מכיוון שעצים אלה מושלמים ליצור עיטורים איתם. ליבנה הוא בחירה פופולרית בקשתות חתונה ויתאים גם לפרגולה. ניתן לטפל בחומרים אלה בכדי להעניק להם גרגיר עץ מדומה, ובכל זאת לתת להם מראה קלאסי ומסורתי יותר. אתה יכול לתת לפרגולות שלך עץ דיסקרטי – גרגר שאינו דורש תשומת לב רבה לפרטים כמו עץ לכל גולה לוויניל.

בסך הכל מדובר בפרגולות העץ הטובות ביותר שתוכלו למצוא והן יהוו את המקום המושלם להירגע בגינה, במדשאה או בפטיו. במיוחד כאשר הם נטועים בגפנים כמו ורד, יערה או ויסטריה, הם מספקים מקום נהדר לבילוי ורגיעה המרגיש טבעי להפליא.

כיצד להשתמש במרחב זה ובמה שאתה לוקח איתך מהפרגולה, לעומת זאת, תלוי בעצמך, מי יכול להרים אותו לשלב הבא. פרגולה מעץ יכולה לעזור לכם להפוך את המרחב החיצוני שלכם למקום מסביר פנים להפליא ליהנות בו עם יקיריכם.

ייצור חומר זה יכול לגרום לו להחזיק מעמד זמן רב יותר והוא אינו דורש צבע שנתי וכתם של פרגולת עץ. לא זו בלבד שהיא יכולה להפעיל לחץ – כדי לטפל בריקבון, עובש ובאגים – אלא שהוא גם עמיד בהרבה מחומרים אחרים כמו שבבי עץ. קונסטרוקציה ממותה זו עובדת במכונה מוגמרת כפי שהיא כלולה בערכת פרגולה הקלה להתקנה שלנו, כלומר אתה זקוק רק לכלים פשוטים להרכבת פרגולה חדשה. הפרגסולות היציבות שלנו בנויות על פי אותן תוכניות ושיטות המשמשות לפרגסולות הסטנדרטיות, אך עם עיצוב שונה.

כדי לשמור עליהם במפרץ, ביתן עץ עשוי לדרוש מספר טיפולים כימיים שעלולים להזיק למשפחתכם, כמו שבבי עץ, חומרי הדברה וקוטלי עשבים.

אפשרות נוספת היא לשכור גינון או נגר לבניית חיפוי מרפסת עץ בהתאמה אישית. אתה לא בהכרח רוצה פרגולה רגילה בגינה שלך, אבל אתה כן אוהב את מראה המבנה. קח חנות מיני לחומרי בניין – לכל ביתן, שמתאים ישירות מתחת לדלת המוסך שלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *