פרקטים במרכז

 

אחד הטרנדים הלוהטים בעולם העיצוב הוא ללא ספק רצפת פרקט אשר הופכת כל ריצוף למרהיב, מודרני ויוקרתי ומעניק תחושה נעימה וסביבה חמימה לחלל בו הותקן הפרקט. בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה בולטת של אנשים אשר מעדיפים פרקטים במרכז על פני רצפת שיש בין אם מדובר במגזר הפרטי ובין אם מדובר במגזר העסקי ומגמה זו הולכת ותופסת מקום של קבע בעולם העיצוב ולא נראה כי מעמדו של הפרקט ישתנה, בעיקר כאשר הוא מתחדש כל העת ומופיע בעיצובים מרהיבים ויוקרתיים ובמגוון סוגי עץ אשר הופכים כל חלל לבלתי נשכח.

התקנת רצפת פרקט על גבי ריצוף

רצפת פרקט ניתן להתקין גם על גבי ריצוף שקיים כבר בחלל החדר וגם על גבי בטון עוד לפני שלב הריצוף. בשני המקרים, חובה שמשטח העבודה יהיה ישר וזאת על מנת שהתקנת הפרקט תתבצע באופן המקצועי ביותר וללא הבדלי גובה בין לוחות הפרקט, דבר אשר יקשה מאוד על התקנת פרקטים במרכז ויהפוך את העבודה לפחות איכותית. יש לוודא כי משטח העבודה יהיה נקי לחלוטין וללא שאריות לכלוך ואבק אשר יפגעו בתהליך העבודה ובתוצאה הסופית.

היתרונות בהתקנת רצפת פרקט

כאשר מעוניינים לרכוש פרקטים במרכז, מלבד הפן העיצובי והיוקרה אשר מתלווה לרצפת הפרקט, ישנם כמה יתרונות מרכזיים בהתקנת פרקטים במרכז והם:

  1. עלויות – אחד היתרונות הבולטים ביותר, הוא ללא ספק נוגע לעלויות הפרקט. בחלק גדול מאוד מהמקרים, עלות רצפת פרקט, תהיה נמוכה בהרבה מאשר העלויות של ריצוף סטנדרטי הן מבחינת מחיר הריצוף אל מול הפרקט והן מבחינת מחירי ההתקנה בפועל.
  2. זמן התקנה – רצפת פרקט, מאוד נוחה להתקנה אשר נמשכת כמה שעות בודדות והתוצאה היא תמיד תהיה מרשימה ומאירה כל חלל בו יותקן הפרקט. בהשוואה לפרקט, משך זמן להתקנת ריצוף, יכול להתפרס על פני שלושה ימים ואף יותר וללא ספק מדובר ביתרון משמעותי של פרקט אל מול ריצוף.
  3. תחזוקה – קל מאוד לתחזק רצפת פרקט, לא צריך להשקיע מאמץ רב בתחזוקת הפרקט, מספיק להשתמש במטלית לחה מידי כמה ימים על גבי הפרקט באופן פשוט ונוח והפרקט יחזיק את הברק שלו לאורך שנים. כאשר מנקים פרקטים, אין צורך לעשות זאת עם מים ומכאן החיסכון הגדול במים כך שגם מרוויחים פרקט איכותי ויוקרתי וגם חוסכים במים.

 

Our Projects