פרקט סינטטי

 

ישנם סוגים שונים של עץ אשר ניתן להשתמש בהם לצורך ריצוף הבית על כל חלליו בין אם מדובר על החלל המרכזי של הסלון והמטבח ובין אם מדובר על שאר חדרי הבית. לרוב, ההתלבטות לגבי סוג הפרקט, תהיה בין פרקט סינטטי ולבין פרקט מסוג עץ טבעי כאשר לכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שהוא מביא עמו אשר נוגעים לעלויות, עמידות ועיצוב. פרקט סינטטי הוא סוג הפרקט הנפוץ בישראל, הוא מגיע בשלל עיצובים וגוונים ומאפשר התקנה קלה ופשוטה. פרקט סינטטי הופך כל חדר עם ריצוף סטנדרטי, לחדר יוקרתי וייחודי ולמעשה מדובר על שדרוג מרשים ומפואר וניתן לומר כי מתקבל חלל חדש ושונה פלאים מהחדר שהיא לפני התקנת הפרקט.

יתרונות השימוש בפרקט סינטטי

פרקט סינטטי הוא אחד הפרקטים היותר וורסטיליים הקיימים בעולם הפרקטים. מדובר בפרקט בעל מנעד רחב מאוד של דגמים ועיצובים אשר מתאימים לכל חלל ויותר מכך, הופכים כל חלל ליוקרתי ומרשים בכמה דרגות עיצוב ממה שהוא היה לפני התקנת הפרקט. ישנם כמה יתרונות בולטים לפרקט סינטטי והם:

  1. עמידות – פרקט סינטטי הינו פרקט תעשייתי ולא פרקט טבעי וככזה הינו עמיד יותר מעץ טבעי ויכול לספוג עומסים רבים מבלי לאבד מהחיוניות שלו ומהמראה העיצובי שהוא מקנה לחלל החדר בו הוא מותקן. פרקט סינטטי מאוד קל לתחזק, מאוד קל לנקות אותו באמצעות מטלית לחה ולא צריך תחזוקה ברמה גבוהה לצורך שמירה על צורתו ומאפייניו.
  2. עלויות – ביחס לפרקט מעץ טבעי, פרקט סינטטי הינו זול משמעותית ובהחלט מספק תמורה מלאה לרוכשים אותו. אין צורך להוציא אלפיי שקלים על פרקט סינטטי כפי שמוציאים על פרקט מעץ טבעי, דבר אשר הופך את הפרקט לכדאי בכל בית אב בישראל.
  3. התקנה פשוטה – התקנה של פרקט סינטטי הינה מאוד קלה ופשוטה ולא דורשת שימוש בדבקים וברגים לצורך קיבוע הפרקט כפי שקורה בפרקט טבעי אשר התקנתו מורכבת יותר.
  4. בידוד מקור – פרקט סינטטי מסייע רבות בשמירה על חום הבית ובידוד מתנאי מזג האוויר הקשים אשר שוררים בחוץ כך שהשהייה בבית, הופכת לנעימה ונוחה יותר וניתן לדרוך על הפרקט מבלי להרגיש קור עז כפי שמרגישים כאשר דורכים על רצפת שיש.

 

 

 

 

Our Projects