פרקטים ודק https://wood4-all.com עולם הפרקטים והדק - כל הסוגים במקום אחד Wed, 02 Dec 2020 08:11:05 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.6 פרגולות עץ https://wood4-all.com/%d7%a4%d7%a8%d7%92%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%a2%d7%a5/ https://wood4-all.com/%d7%a4%d7%a8%d7%92%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%a2%d7%a5/#respond Wed, 02 Dec 2020 08:11:04 +0000 https://wood4-all.com/?p=29 פרגולות עץ לקריאה »

]]>
אין ספק שלפרגולות מעץ יש קסם כפרי אטרקטיבי, אך ישנם נושאי חיים ותחזוקה אמיתיים המונעים מהן רכישה מושלמת. אם רוב הפרגולות יוצאות מעץ, עליך לדאוג להוציא חיים ארוכים יותר מהפרגולה שלך.

אם אתה קונה ערכה סטנדרטית או שפרגולה נבנית בהתאמה אישית עבור הנכס שלך, הפרגסולה שלך תהיה חתוכה לחלוטין ומוכנה לקדוח את החורים הדרושים. ערכת מכסה הפטיו מעץ כוללת את כל החומרה הדרושה, הוראות התקנה מפורטות עבור הקבלן והעץ שייחתך.

עץ מאוד תכליתי, מה שאומר שיש לך אפשרויות רבות מבחינת הסגנון והמראה של הפרגולה שלך. אתה יכול לשנות את ערכת הצבעים עם הצבע, אתה יכול לבחור מתוך מגוון סוגי עץ שונים, צבעים וגימורים, כמו גם גדלים שונים. בבחירת עץ לפרגסולה, מציין טרי כי ניתן להשתמש, להכתים או אפילו לשלב סוגים שונים של עץ.

עץ הוא חומר מצוין לעיצובים בודדים מכיוון שניתן לחתוך אותו כך שיתאים לכל דרישת גודל. עץ הוא גם תכליתי יותר מכיוון שאפשר לקנות עץ ולחתוך אותו לגודל ולבנייה הרצויים.

ארז אדום הוא אחד החומרים הטובים ביותר לפרגולות, אך המחיר מעט גבוה יותר מסוגי עץ אחרים כמו אורן, אלון וליבנה. אני רואה בעץ מטופל את הבחירה החסכונית והעמידה ביותר עבור סוג העץ בו אתה משתמש.

ארז הוא אחד העצים הנפוצים ביותר המשמשים בכל סוגי המבנים בחצר האחורית, כולל פרגולות, עצים, שיחים, שיחים, גדרות ומבנים חיצוניים אחרים. הוא מתאים גם למגוון רחב של יישומים כגון גינון וטיפול בנוף, טיפול במדשאות וטיפול בגינות. ליישומים מסחריים יש צרכים שעץ זה אינו יכול לענות עליהם, אך בעזרתם ניתן לבנות את עצות העץ עבור גנים קטנים או מתחמי מגורים.

רוב הפרגולות עשויות מעץ זה, כך שקל להתאים את הגודל והסגנון לצרכים שלך.

אם אתה מעוניין להוסיף פרגולת עץ או ויניל חדשה לחלל החיצוני שלך, נשמח לספק לך הערכה לכל גולה. אתה יכול להשתמש בכל סוג עץ שאתה אוהב, למרות שהוא זקוק ללחץ – כדי לעמוד במזג האוויר. למרות שוויניל נוטה להיות קצת יותר יקר מעץ שטופלו בלחץ, זה יכול להיות אפשרות סבירה מאוד. אם אתה בונה פרגולה בעצמך, יש סבירות גבוהה שהיא תהיה צבעונית או צבועה.

העלות המשוערת לעלויות אספקת עץ תלויה כמובן במקום מגוריכם, אך פרגולות עץ זולות יותר מבחינת חומרים, בעוד שלפרגולות אלומיניום מחיר גבוה בהרבה ממקבילות הוויניל שלהן.

אלומיניום מעולה ליצירת עיצובים פרגולים מודרניים שמתאימים יותר לשימוש עירוני, אך זו בחירה מצוינת ליצירת עיצובים מסורתיים יותר אך מודרניים יותר. אם אתה רוצה להוסיף אלמנטים דקורטיביים לפרגולה שלך, אתה יכול לעצב אותם באגוז או בובנה, מכיוון שעצים אלה מושלמים ליצור עיטורים איתם. ליבנה הוא בחירה פופולרית בקשתות חתונה ויתאים גם לפרגולה. ניתן לטפל בחומרים אלה בכדי להעניק להם גרגיר עץ מדומה, ובכל זאת לתת להם מראה קלאסי ומסורתי יותר. אתה יכול לתת לפרגולות שלך עץ דיסקרטי – גרגר שאינו דורש תשומת לב רבה לפרטים כמו עץ לכל גולה לוויניל.

בסך הכל מדובר בפרגולות העץ הטובות ביותר שתוכלו למצוא והן יהוו את המקום המושלם להירגע בגינה, במדשאה או בפטיו. במיוחד כאשר הם נטועים בגפנים כמו ורד, יערה או ויסטריה, הם מספקים מקום נהדר לבילוי ורגיעה המרגיש טבעי להפליא.

כיצד להשתמש במרחב זה ובמה שאתה לוקח איתך מהפרגולה, לעומת זאת, תלוי בעצמך, מי יכול להרים אותו לשלב הבא. פרגולה מעץ יכולה לעזור לכם להפוך את המרחב החיצוני שלכם למקום מסביר פנים להפליא ליהנות בו עם יקיריכם.

ייצור חומר זה יכול לגרום לו להחזיק מעמד זמן רב יותר והוא אינו דורש צבע שנתי וכתם של פרגולת עץ. לא זו בלבד שהיא יכולה להפעיל לחץ – כדי לטפל בריקבון, עובש ובאגים – אלא שהוא גם עמיד בהרבה מחומרים אחרים כמו שבבי עץ. קונסטרוקציה ממותה זו עובדת במכונה מוגמרת כפי שהיא כלולה בערכת פרגולה הקלה להתקנה שלנו, כלומר אתה זקוק רק לכלים פשוטים להרכבת פרגולה חדשה. הפרגסולות היציבות שלנו בנויות על פי אותן תוכניות ושיטות המשמשות לפרגסולות הסטנדרטיות, אך עם עיצוב שונה.

כדי לשמור עליהם במפרץ, ביתן עץ עשוי לדרוש מספר טיפולים כימיים שעלולים להזיק למשפחתכם, כמו שבבי עץ, חומרי הדברה וקוטלי עשבים.

אפשרות נוספת היא לשכור גינון או נגר לבניית חיפוי מרפסת עץ בהתאמה אישית. אתה לא בהכרח רוצה פרגולה רגילה בגינה שלך, אבל אתה כן אוהב את מראה המבנה. קח חנות מיני לחומרי בניין – לכל ביתן, שמתאים ישירות מתחת לדלת המוסך שלך.

]]>
https://wood4-all.com/%d7%a4%d7%a8%d7%92%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%a2%d7%a5/feed/ 0
השלבים הנכונים לבנות פרגולות מעץ https://wood4-all.com/%d7%94%d7%a9%d7%9c%d7%91%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%a0%d7%9b%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%91%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%a4%d7%a8%d7%92%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%a2%d7%a5/ https://wood4-all.com/%d7%94%d7%a9%d7%9c%d7%91%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%a0%d7%9b%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%91%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%a4%d7%a8%d7%92%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%a2%d7%a5/#respond Wed, 02 Dec 2020 08:10:37 +0000 https://wood4-all.com/?p=30 השלבים הנכונים לבנות פרגולות מעץ לקריאה »

]]>
סרטון הבניה המונפש המלא הזה מראה לכם שלב אחר שלב כיצד להכין פרגולה בחצר האחורית מהארז האדום המערבי המחוספס. כאן יש לך הזדמנות ללמוד עוד על אופן התקנת פרגסולה לבניין האישי שלך בחצר האחורית. בתוכניות מתוכננת פרגולת עץ בגודל 16-20 מטר, אך ניתן להכין אותה מכל עץ שטופלו, כמו עץ ממותה. אתה יכול להשתמש בכל סוג עץ שאתה אוהב, אם כי צריך לטפל בלחץ כדי לעמוד במזג האוויר.

לא משנה באיזה סוג עץ אתה משתמש, גלה איזה מהעץ המטופל הוא הבחירה החסכונית והעמידה ביותר. לא משנה באיזה סוג עץ תבחרו, השתמשו בזהירות, אך תגלו שזו הבחירה החסכונית והעמידה ביותר. לא משנה באיזה מגוון השתמשתם ביער, תגלו כי העץ טעים וזו אפשרות טובה. בהתחלה חשבתי שאשתמש בעץ מטופל בלחץ לפרגולה שלי, אבל הדרישות האסתטיות והטיפול שכנעו אותי להשתמש בארז. בחרתי בארזים מכיוון שהם לא רק החסכוניים והעמידים מבין העצים שטופלו בלחץ, אלא הם צריכים גם להחזיק מעמד זמן רב יותר. עץ זה מעניק לפרגסולה תחושה ביולוגית וכפרית יותר ואינו דורש תחזוקה בכדי להגן על העץ מפני לחות, פטריות וטרמיטים. אם אתה רוצה לצבוע או לצבוע את הפרגולה שלך עם הגיל, הדפסה – עץ מטופל היא אפשרות חסכונית – היא חיסכון. מכיוון שאתה כנראה משתמש ב- ACQ – הטיפול בעץ – חשוב לבחור מחברים שתוכננו לעבוד עם עץ מטופל.

אם ברצונך להוסיף אלמנטים דקורטיביים לפרגולה שלך, תוכל לעצב אותם באגוז או בובנה, מכיוון שעצים אלה מושלמים להכנת קישוטים. אם אתה אוהב את מראה העץ אך זקוק למשהו חזק יותר כדי לשמור על המבנה החיצוני שלך, נסה פרגולות עץ מאלומיניום. לחלופין, עץ שטופלו בלחץ, שמוכתם ונצבע, הוא אפשרות טובה לבניית גזיבות ומבנים חיצוניים אחרים כמו עצים, שיחים ושיחים. לחלופין, ניתן לבנות פרוגולה עם סורגים מתקלפים או להשתמש בעץ עבה או דק יותר.

עלויות הבנייה תלויות בחומרים המשמשים ובגודל הפרגולה שלך, בין אם אתה מבצע עבודות יד משלך או שוכר מומחה. משמעות הדבר היא כי יהיה יקר יותר לשכור אנשי מקצוע לבניית פרגסולה מאשר לעשות זאת בעצמך.

בהתאם לתוכנית, בניית פרגולה יכולה להיות פרויקט קל או מאתגר, אז וודאו שאתה מכיר את רמת המיומנות שלך לפני שתתחיל. אם אתם בוחרים בערכה או מתכננים לבנות כיסוי למרפסת, עיינו ברעיונות הנוספים שלנו לפרגסולה שיעזרו לכם לקבוע את הסגנון והציוד הנכון. אתה עשוי להתעניין גם בטיפים שלנו כיצד לבנות סורג, או במדריך שלנו לבניית ביתן.

תסתכל על תוכניות העץ האחרות אם אתה רוצה לקבל השראה עוד יותר לבנייה. להלן מספר טיפים כיצד לעצב מבנה פרגולות לגינה שלך, וכן כמה רעיונות לבניית פרגסולה פשוטה. אלה הצעדים שעליך לנקוט כדי לבנות את הפרפולה שלך, אך אינך יכול לקחת אחריות על הבנייה.

אם יש לך שאלות כיצד לבנות פרגולה על הסיפון שלך או שאתה רוצה לדעת בדיוק אילו כלי חשמל אתה זקוק, אני ממליץ לך לפנות לאחד ממנהלי הפרויקט שלנו. במאמר זה תוכלו למצוא דרך קלה וזולה לבנות גדר עץ. כיצד לתכנן ולייצר פרגסולה ארז מתוצרת עצמית עם לוחות עץ ומסך פרטיות לשימוש חיצוני.

פרגולות אלו גם זולות מאוד – ידידותיות, כך שאפילו לא באמת צריך להוציא כסף כדי לקנות עצים לבניית פרגסולה משלך. אם יש לך כישורי נגרות סבירים ואתה נמצא עם חברים שיכולים או יכולים לעזור לך, אין שום סיבה שלא תוכל לבנות בעצמך פרו גולות עץ. עבודה עם עץ מציעה לך מגוון דרכים ליצור את החצר האחורית של חלומותיך, בין אם אתה מיועד יותר DIY או לא. כל אדם עם כישורי עץ בסיסיים יכול לבנות פרגולה, ואם כן, זה פרויקט נהדר עבורך ועבור חבריך. הנה כמה מהחומרים השונים שבהם אתה יכול לבנות פרגולה, ומצאנו שרבים מהם יכולים להרחיב את שטח המחיה הניתן לשימוש שלך. תוכלו לעצב ולבנות פרגסולה למרפסת בעצמכם על ידי ביצוע מדריך מקוון המסביר את הצעדים הדרושים להשגת האפקט הרצוי, כמו גם את החומרים והכלים הטובים ביותר לעבודה. בהדרכת פרויקט זו אוכל ללמוד כיצד לבנות פרגולות כך שאוכל לחפור את העמודים והחורים ולהפעיל את מסור המקדחה.

]]>
https://wood4-all.com/%d7%94%d7%a9%d7%9c%d7%91%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%a0%d7%9b%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%91%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%a4%d7%a8%d7%92%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%a2%d7%a5/feed/ 0